شورای نظارت و هماهنگی
آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی
اداری و مالی

صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۱۲۶ از اطلاعیه های مجموعه روابط عمومی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه روابط عمومی              بازگشت
جلسه تودیع ومعارفه مسئول حراست سما اصفهان
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۷ /۷ /۱۵ : تاریخ اعلام   ۳۷۱ : تعداد بازدید   امیرحسین بدیعی : صادر کننده   ۶۱۲۶ : کد اعلامیه

 

جلسه تودیع و معارفه مسئول حراست سما اصفهان با حضور معاون دانشگاه ورئیس مرکز آموزشی وفرهنگی سما و مدیر کل  حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، ، روسای  دانشکده های فنی وحرفه ای ، مدیران مدارس  و دیگر مسئولین سما در محل سالن جلسات حوزه معاونت سما برگزار شد. 

 

  دکتر نظری ضمن خوش آمدگویی به حاضران  با اشاره به ضرورت حراست در نظام آموزشی و خصوصا مراکز آموزشی  عنوان کرد: عدم وجود حراست بی شک سلامتی سیستم را دچار چالش خواهد نمود.

  جناب آقای فرهنگ ،مدیر کل حراست استان ، وظیفه حراست را رصد دقیق فعالیت های سازمانی و مراقبت از سیستم دانست و گفت:بهترین حراست را خداوند در بدن انسان قرار داده است. بر این اساس با ارائه برنامه های پیشگیری و مراقبت و نیز هماهنگی منظم اعضای بدن، ما شاهد تداوم زندگی در انسانها هستیم.نگاه حراست تصمیم ساز است و به عنوان چشم تیزبین سیستم می باشد. وی یکی از وظایف حراست را پاسخگویی دانست و گفت: مجموعه حراست می بایست خود، در عمل جزو سابقون باشند تا بتوانند با قرابت و نزدیکی به خداوند بر قلبها حکومت نمایند و از مسئول جدید حراست سما اصفهان خواست: در وهله اول نگاه تصمیم ساز، سریع و دقیق در هماهنگی و همکاری با معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی وفرهنگی سما  داشته باشد و در عین حال تعامل سازنده ای نیز با حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان  برقرار نماید.مدیر کل حراست  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفتند: دیدگاه مسئولین به حراست، کلان و برنامه ریز است و مجموعه حراست می بایست با حفظ ارتباط مردمی، مسئولین را درخدمت رسانی هرچه بهتر به مخاطبین  همراهی نمایند.

 

در ادامه مراسم مدیر حراست کل استان با ارائه شاخصهای حراستی به بررسی آنها پرداخت. وی قانون مداری را یک تکلیف دانست و گفت: از خصیصه های مهم مسئولین حراستی شجاعت است و باید علی وار از مطالبات برحق و منافع بیت المال، حراست و صیانت نمایند.

دکتر نظری  در ادامه  حفاظت از حقوق بیت المال و کارکنان، قانونمندی، پاسخگویی، اقتدار ، سلامت نفس و تدبیر، حفظ ارزشهای اسلامی را از جمله وظایف حراست سما  قلمداد کرد و  رعایت انصاف، جذب حداکثری و دفع حداقلی و نیز حفظ حریم افراد از جمله ویژگیها و وظایف حراست برشمردند.

 

در ادامه مراسم مسئول پیشین حراست سما عنوان کرد: ما به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی درمجموعه سما بر حسب تکلیف انجام وظیفه می نمائیم. قضاوی گفت: دیدگاه دفتر حراست سمابر اساس رویکرد  پیشگیرانه بوده است 

 

علی ناظوری مسئول جدید دفتر حراست نیز با بیان وظایف، ویژگیها و اهداف حراست سما عنوان کرد: دیدگاه حراست، دیدگاه فرهنگی و مبتنی بر شفاف سازی و رفتار هوشمندانه است سعی خواهد شد یک فضای مناسب و سالم مدیریتی بین مدیران و کارکنان سما برقرار شود تا اهداف و رسالت سما اصفهان  به بهترین شکل دنبال شود.

 

در انتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی معاون دانشگاه  و نیز مدیرکل  حراست دانشگاه های استان از  زحمات علیرضا قضاوی مسئول پیشین حراست سما  تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
معاونت سما
اصفهان - خیابان ۲۲ بهمن -مجتمع اداری امیر کبیر -روبروی بانک ملی – حوزه معاونت سما - کد پستی ۸۱۵۸۷۱۳۱۹۳
تلفن تماس۸۴ -۰۳۱۳۲۶۶۷۲۸۰ فاکس: ۰۳۱۳۲۶۵۰۹۴۰
حق نشر متعلق به معاونت سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch