شورای نظارت و هماهنگی
آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی
اداری و مالی

صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۱۴۰ از اطلاعیه های مجموعه روابط عمومی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه روابط عمومی              بازگشت
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود مهر 97
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۷ /۷ /۲۹ : تاریخ اعلام   ۶۳۰ : تعداد بازدید   علیرضا مظاهری : صادر کننده   ۶۱۴۰ : کد اعلامیه

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود 97 در روز چهارشنبه مورخ 25 مهر 97 با حضور جناب آقای دکتر نظری معاون محترم دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما اصفهان(خوراسگان)، جناب آقای حجت الاسلام حیدری مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان، سرکار خانم ناجی ریاست محترم آموزشکده، جمعی از اساتید، معاونین، مدیران و مسئولین آموزشکده در محل سالن سمعی بصری برگزار گردید.

 

در این جلسه پس از تلاوت قران و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی، سرکار خانم ناجی ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود به آموزشکده سما اظهار داشتند: فرصتها به تندی می گذرد، پس با مدیریت زمان و داشتن هدف از یادگیری صرف به سمت یادگیری مهارتی گام بردارید.

 

سپس جناب آقای دکتر نظری معاون محترم دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمااصفهان(خوراسگان) ، پس از تبریک به دانشجویان جدیدالورود، آنها را به بهره برداری کامل و جامع از امکانات موجود در آموزشکده تشویق نمودند. ایشان ویژگیهای بارز این مجموعه را صمیمی بودن، روابط مؤثر و شرایط خوب برای تحصیل بیان نمودند و یادآوری کردند که مقالات مهم خارجی، مدل توسعه دانشگاه آزاد را مورد بررسی قرار داده اند.

ایشان با توجه به شعار مجموعه سما بیان داشتند : هر دانشجویی که فارغ التحصیل می شود می تواند با فکر و ایده های خلاقانه وتسلط بر مهارتهای مورد نیاز بازار کار ، یک کسب و کار جدید در جامعه راه اندازی کند.

 

در ادامه جناب آقای حجت الاسلام حیدری مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان، ضمن درود به محضر نورانی حضرت بقیت ا... الاعظم و خیر مقدم به دانشجویان، با اشاره به گذشت چهار دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی و اتفاقات این چهل سال، رویشها و ظرفیتهای انقلابی که همین جوانان می باشند را باعث امیدواری دانستند.

ایشان دانشجویان را به تحصیل علم  و دانش و تقویت ایمان و اعتماد به نفس رهنمون شدند.

 

در حین جلسه، گروه سرود دبیرستان سما به اجرای دو سرود پرداختند.

 

 

در حین معرفی کارکنان، اساتید و مدیران گروه جهت آشنایی بیشتر دانشجویان ، داکیومنتی حاوی سرفصل دروس و خلاصه ای از آئین نامه آموزشی در اختیار این عزیزان قرار گرفت.


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
معاونت آموزش های عمومی و مهارتی
اصفهان - خیابان ۲۲ بهمن -مجتمع اداری امیر کبیر -روبروی بانک ملی – معاونت آموزش های عمومی و مهارتی - کد پستی ۸۱۵۸۷۱۳۱۹۳
تلفن تماس 03132667276 فاکس: 03132650940
حق نشر متعلق به معاونت آموزش های عمومی و مهارتی اصفهان (خوراسگان)1400-1387
SAMA
Deputy of General
and Skills Education
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch