شورای نظارت و هماهنگی
آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی
اداری و مالی

صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۳۶۵ از اطلاعیه های مجموعه روابط عمومی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه روابط عمومی              بازگشت
کارگاه تبیین شرح وظایف نیروهای خدمتگزار آموزشکده­ها و مدارس سما اصفهان
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۸ /۹ /۱۲ : تاریخ اعلام   ۱۴۳ : تعداد بازدید   امیرحسین بدیعی : صادر کننده   ۶۳۶۵ : کد اعلامیه


 

کارگاه تبیین شرح وظایف نیروهای خدمتگزار آموزشکده­ها و مدارس سما اصفهان برگزار شد

به ­منظور آشنایی و آگاهی خدمتگزاران آموزشکده ها و مدارس سما اصفهان کارگاه 8 ساعته تشریفات و تبیین شرح وظایف نیروهای خدماتی به همت مدیریت امور اداری سما برگزار گردید.

دکتر حمید رضا نظری معاون آموزش های عمومی ومهارتی سما که در آیین اختتامیه این کارگاه که به منظور تجلیل از برگزیدگان حضور یافت با بیان این مطلب که نیروهای خدماتی می­توانند پا به پای مدیران مدارس نقش آفرینی نمایند، افزود: خدمتگزاران مدارس در عملکرد خود می­توانند به نحوی برخورد نمایند که آب در دل مجموعه تکان نخورد و با ایجاد فضایی بانشاط موجب آرامش در مدارس باشند.

نظری تاکید کرد عملکرد خوب و بهنگام نیروی خدمتگزار می­تواند یک محیط آموزشی را از فرش به عرش ببرد و جایگاه مجموعه را زینت بخشد و البته نیز عکس آن نیز می­تواند اتفاق بیفتد لذا باور شخصی بنده بر این است که نیروهای خدماتی می­توانند به عنوان عاملی موثر پا به پای مدیران ، معاونان و معلمان نقش آفرینی نمایند و این موضوع اهمیت و نقش آفرینی این قشر زحمتکش را نشان می­دهد.

وی در پایان گفت: البته می­دانیم مشکلاتی نیز برای این قشر زحمتکش وجود دارد و از نزدیک شاهد آن هستیم ولی تمام تلاش خود را تا سر حد توان می­کنیم که مشکلات را بر طرف نمائیم.

لازم به ذکر است تدریس این کارگاه توسط منصور حسن­ زاده از مدرسین کارگاههای ضمن خدمت  دانشگاه آزاد اسلامی استان  اصفهان انجام پذیرفت و در پایان از نفرات برگزیده اول تا سوم آقایان آنالویی،مهتری و مشهدی تقدیر به عمل آمد.

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
معاونت سما
اصفهان - خیابان ۲۲ بهمن -مجتمع اداری امیر کبیر -روبروی بانک ملی – حوزه معاونت سما - کد پستی ۸۱۵۸۷۱۳۱۹۳
تلفن تماس۸۴ -۰۳۱۳۲۶۶۷۲۸۰ فاکس: ۰۳۱۳۲۶۵۰۹۴۰
حق نشر متعلق به معاونت سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch