شورای نظارت و هماهنگی
آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی
اداری و مالی

صفحه اصلی شرح اطلاعیه شماره ۶۳۸۵ از اطلاعیه های مجموعه روابط عمومی مشاهده تمامی اطلاعیه های این زیرگروه          مراجعه به صفحه روابط عمومی              بازگشت
ششمین سمینار گرامی داشت هفته پژوهش سما استان اصفهان با محوریت " سما پيشران مهارت،كارآفريني و اشتغال"
 
  چاپ این اعلامیه ارسال به دوستان
نامحدود : مدت زمان نمایش بر حسب روز   ۱۳۹۸ /۱۰ /۴ : تاریخ اعلام   ۸۶ : تعداد بازدید   امیرحسین بدیعی : صادر کننده   ۶۳۸۵ : کد اعلامیه

 

ششمین سمینار گرامی داشت هفته پژوهش سما استان اصفهان با محوریت

" سما پيشران مهارت،كارآفريني و اشتغال"

ششمین سمینار گرامی داشت هفته پژوهش سما استان اصفهان با برپایی نمایشگاه تخصصی و تجلیل از پژوهشگران وبرترین های حوزه پژوهش سماروز چهارشنبه مورخ 04دی ماه 98 برگزار و به کار خود پایان داد.

این سمینار که به همت دبیرخانه شورای نظارت وهماهنگی سما استان اصفهان و به میزبانی آموزشکده های فنی وحرفه ای سما اصفهان با محوریت " سما پيشران مهارت،كارآفريني و اشتغال " در ساختمان ستاد هماهنگی دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سما ،دکتر حمیدرضا نظری دبیرشورای نظارت وهماهنگی سما استان اصفهان در این مراسم گفت:ما باید ویژگی های انسان خلاق را در بین دانش آموزان و دانشجویان وحتی کارکنان مجموعه سما گسترش دهیم .

نظری گفت :ما باید در جهت کسب مهارت های مختلف در امورگوناگون از قبیل کنترل ومدیریت بحران ،توانایی های اقتصادی ،مدیریت ورهبری گروه ،علاقه مندی به کارتیمی،توانایی تجزیه وتحلیل وتئوری پردازی مصمم باشیم واین ویژگی را در مجموعه سما بسط وتوسعه دهیم.

ایشان ادامه دادند: ایجاد انگیزه پژوهش ورسیدن به اهداف عالیه و آرمانی نباید به شعارزده گی تبدیل شود وباید با توجه به بررسی نیازها وکاستی ها نسبت به علاقه مندی و پژوهشگرآفرینی در همه امور اقدام نمائیم.

در ادامه مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حیدری مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: در امر پژوهش ما باید در مسیر شیفته ساختن دانش آموزان ودانشجویان گام برداریم و پژوهشگران ما به یک موتور جستجوگر وخلاق در علوم مختلف تبدیل شوند.

ایشان افزودند :استاندارد بین المللی در حوزه پژوهش از هر یک میلیون نفر 3 هزارنفر پژوهشگر است که متاسفانه این نمودار در کشور ما به چشم نمی خورد،البته در حوزه تولید علم موفقیت های چشم گیری به برکت انقلاب اسلامی حاصل شده است و دستاوردهای خوبی ایجاد شده است که نباید به این مقدار اکتفا کنیم وباید نمودار ما لحظه به لحظه رو به رشد وتعالی باشد.

وی ادامه داد باید در تربیت پژوهشگر قدم های بزرگی برداریم و به همین خاطر دو پیشنهاد را به مسئولان عزیز حاضر در این سمینار تقدیم می نمایم:

1)راه اندازی یا تقویت پژوهش سرا های دانش آموزی ودانشجویی در سما استان.

2)گنجاندن واحد تحقیق و پژوهش در تقویم تحصیلی مراکز آموزشی سما استان اصفهان

ایشان در پایان از برگزار کنندگان این مراسم و تلاش های صورت گرفته تقدیر وتشکر نمودند.

در این مراسم معلمین،دبیران ،اساتید ،مسئولان ودانشجویان مراکز آموزشی سما استان  به صورت کاملا چشم گیری حضور داشتند و از سویی دیگر پژوهشگران فعالان عرصه پژوهش آموزشکده های فنی وحرفه ای سما اصفهان دستاوردها وتوانمندی های خود را در نمایشگاه به معرض دید عموم قراردادند.

 


سوالات ، نظرات و انتقادات خودرا ارسال نمایید:

:نام
:پست الکترونیک
:نظر
:کد امنیتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
معاونت سما
اصفهان - خیابان ۲۲ بهمن -مجتمع اداری امیر کبیر -روبروی بانک ملی – حوزه معاونت سما - کد پستی ۸۱۵۸۷۱۳۱۹۳
تلفن تماس۸۴ -۰۳۱۳۲۶۶۷۲۸۰ فاکس: ۰۳۱۳۲۶۵۰۹۴۰
حق نشر متعلق به معاونت سما اصفهان (خوراسگان)۹۵-۱۳۹۳
SAMA
Technical and Vocational
Training College
Islamic Azad University
Esfahan(Khorasgan) Branch